Categories
Uncategorized

Makina me qera

Rinas, Tiranë, Durrës, çmim excellent  makina me qera aeroport ekonomike dhe automjete te reja.

Rent Point Albania
# 1 për makina me qira në Shqipëri

Siguracion dhe taksa të përfshira
Udhëto i qetë dhe i sigurtë me makina me qera nga Rent Point Albania. Siguracioni Kasko është i përfshirë ne çmim dhe nuk ka asnjë kosto të fshehur.

Makina me qira pa restriction kilometrash
Shijoni udhëtimin tuaj pa u shqetësuar për distancën pasi automjetet e flotë sonë janë pa restrict kilometrash brenda territorit të Shqipërisë

Merre makinën në adresën tuaj
Makinën e sjellim tek adresa juaj duke ju kursyer kohë dhe kosto. Na kontaktoni për më shumë detaje.

Markat e Makinave
Markat më të njohura dhe vlersuara të automjeteve

Rezervo Makinë me qira Online
Staff-i jonë do ju kontaktoktojë menjëherë për të konfirmuar të dhënat dhe automjetin.

Cfarë thonë klientët për ne
Komente reale nga klientët ne rrjetet Sociale

Fabion Syla
Fabion Syla
2022-02-18
Just wow,first they waited for me at least 2and a 1/2 hours at the airport due to the fact my flight were given behind schedule,my Hyundai had a awesome overall performance and changed into very economic, guy’s who worked there were very type
10/10
Bilal Amin
Bilal Amin
2022-01-01
Mr, Hrm Aga
Thanks on your support,
Highly recommend
Trustworthy people I had booked for 8 days and the whole lot is going clean.
Below I point out No# of Mr, Hrm Aga
+355695875689
Muhammad Muaaz
Muhammad Muaaz
2021-12-14
Some human beings do not “beg” for 5 stars… This agency is certainly one of them. I were given cutting-edge Ford from them, superb vehicle, extraordinary coverage coverage, no longer nosey humans. Wasn’t evil while choosing up the car.. Professional communication, high-quality English audio system. THANK YOU
Alessandro Celestino
Alessandro Celestino
2021-09-30
Eccellente agenzia. Precisi, puntuali, corretti. Servizio svolto in aeroporto con responsabile che parlava un perfetto italiano. Noleggio according to 4 giorni di una Hyundai i10 con seggiolino. Consigliatissimi!
Marin Caka
Marin Caka
2021-09-16
These men are first-rate! We rented the auto on line, and they met us at the airport with a signal with my call. Awesome carrier proper right here! The first automobile we were given had an problem with the A/C, and that they inmediately switched it out for a better vehicle without even charging us the fee difference. The automobile changed into tremendous, no troubles in any respect. When the rental period ended, they met us at the automobile parking space we had left the car for the night time, saving us the hassle of using it to their lot. Highly advocated for every body trying to rent a automobile in Albania! Thank you very much!
Olha Bilan
Olha Bilan
2021-08-23
Good cars, friendly human beings
M.K.
M.K.
2021-08-21
Nie drogo, miła obsługa!😁 wypożyczyliśmy vehicle na 10 dni 🙂 oddanie samochodu bez większych problemów 😎
Іванна Дядюра
Іванна Дядюра
2021-06-26
Kompleksi Peshku
Kompleksi Peshku
2021-04-14
joti shermadhi
joti shermadhi
2021-03-23
I even have rent a automobile from this agency the are ideal !! On time.The automobile become in perfect conditions !
Definitely propose dis employer and surely will visit them when ever I could be in dis united states of america
Thank you
JOTI
Google rezultati i vlerësimit:5 e 5,bazuar në 42 komente.
Pikat e Shërbimit
Pikat për marrje dhe dorëzimin e makinës me qira janë si më poshtë:

Tirana Airport (TIA) Rinas
Tirana City
Durres Port

Rent Point Albania
Me një flotë moderne dhe një gamë të gjerë automjetesh Rent Point Albania ju ofron çmimet më të mira dhe cilësi te lartë shërbimi në tregun e makina me qera. Nëse dëshironi të eksploroni Shqipërinë në mënyre te rehatshme, me kosto të ulët dhe pa humbur kohë ju duhet të merrni një makina me qira. Rent Point ofron shofer të dedikuar për makina me qera për dasma, evente ose ceremoni të ndryshme.

Opennig hours
Monday-Sunday: 24H/7

information@rentpoint.Al

+355695875689

Rental Terms

 

Follow us
Rent Point Albania ® 2022
Albanian
English

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *